Methylamin z polymethylaminu?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ahoj všichni, od té doby, co jsem na fóru a začal jsem se dívat na všechny syntézy drog a na to, jaké věci vyžadují, jako jsou chemikálie a činidla, jsem si zvykl prohlížet obaly všech čisticích nebo odblokovacích prostředků a tak dále. Nedávno jsem v supermarketu narazil na docela zajímavý výrobek, který slouží jako nemrznoucí směs. Na obalu bylo napsáno, že se jedná o 100% čistý polymethylamin, pokud je to, co je tam napsáno, pravda, a většinou tomu tak je, je možné zvrátit proces polymerace, nebo ne? O polymerech jsem toho moc nestudoval a nejsem si ani jistý, jestli je polymerace methylaminu možná, stejně jako reverzibilní proces, na čemkoli, co je polymelizované.
Omlouvám se, pokud je pojmenování nesprávné nebo jsou tam nějaké pravopisné chyby! Ale chemické názvy jsou zde s různými názvy a nejsem si jistý překladem bcs abecedy atd.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Řekl bych, že tomu tak není. Správnější název pro polymethylamin je ethanolamin polymethylate a jeho vzorec je.
O98wgd4sL0
což nevypadá jako něco, z čeho lze účinně získat CH³NH².
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nebuďte smutní. Vyrobte si nějaký methylammoniim chlorid ( methylamin HCL) z chloridu amonného a formaldehydu nebo palivových tablet hexylaminu nebo některou z několika cest.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha nebojte se, jen mě to zajímalo. Nechtěl jsem rly nic zkoušet. Trochu víc jsem si to nastudoval a zkusím syntetizovat P2NP a pak amfetaminit. Ale i tak děkuji, vážím si toho!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metylamin mění ketony na katinony (prakticky všechny), z amfetaminu dělá metamfetamin a 10 dalších věcí. Je to metyl a amin, CH³ napojený na NH². Jestli je v syntéze drog nějaké kouzlo, je to metylamin. Stačí fenyl a uhlovodíkový řetězec a je z toho 10 drog na začátek. Něco k zamyšlení
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ik co to je, ale nevěděl jsem, že je to tak rozbité
 
Top