Question Jak vyrobit kokainové cihly pomocí lisu?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Mám hydraulický lis s formou 5x7 a chci cihlovat směs kokain / lidokain 70/30. Jakou směs chci cihlovat?

Zkouším, jak se lis používá s jedlou sodou, dělám ho mokrým postřikem acetonem, ale když ho vyndám z formy, zvlášť snadno se rozpadá v rozích a na okrajích a je velmi špinavý. Samozřejmě, že jedlá soda je něco jiného než koks, ale chci to udělat správně hned napoprvé, abych nepřišla o výrobek. Jakékoli tipy nebo kroky ocením.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Provedl jsem průzkum a měl jsem několik otázek:

Je lepší použít k navlhčení výrobku před stlačením aceton nebo vodu?

Jaká je dobrá metoda sušení po stlačení? Žárovky, nebo mám použít světelný ventilátor (nebo obojí?).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
K sušení je lepší použít vakuovou komoru.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pane, omlouvám se za svou neznalost. Když lisuji mokrou cihlu, musím to dělat přímo přes formu, nebo mám mezi to dát nějaký plast nebo pečicí papír? A když ji umístím do vakuové komory, měla by být ve formě nebo v nějakém zásobníku? A o kolik mám snížit tlak? Místo acetonu používám éter. Děkuji!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ne, bez ničeho.
jen skleněnou/keramickou miskou
Čím nižší tlak, tím rychlejší sušení. Přečtěte si o tom v části Nejčastější dotazy k laboratořím.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ahoj pane, přečetl jsem si vlákna o vakuu un laboratory faq, ale im very noob and its driving me crazy...
Vím, že je to hodně, ale mám bacoeng vakuovou komoru z nerezové oceli s víkem z tvrzeného skla a její příslušnou 2stupňovou vývěvu.
Místo acetonu používám ether dyetilu.
Byl by na to tento přístroj dobrý?
Jaké kroky bych měl přesně dodržet?
Měl bych přijmout nějaká zvláštní opatření?
Ještě jednou omluvte mou neznalost a moc a moc děkuji!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, díky, pane, už jsem se to naučil používat. Mám jen jednu pochybnost, jak mohu získat zjev rybí šupiny ? Používám 30 % kyseliny borité a 50 kolumbijského koksu, ale toho vzhledu nedosáhnu. Je to proto, že musím přidat více vloček kyseliny borité, nebo proto, že postupuju špatně?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Dobrý den, rozhodně nedoporučuji stříhat kokain. V souladu s pravidly BB Fóra neposkytuji žádné rady ohledně řezání produktu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Chcete, aby to zářilo, nebo ne? A Lidocain 30 % je příliš mnoho, bude to totální shit produkt.
Také je to Lidocain HCL nebo jen Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
můžete přidat 5 % farmaceutického tabletového pojiva, aby byl pevnější, pokud chcete, aby byl také co nejjemnější prášek, než ho znovu rozmělníte.

Základy magického řezu:
Vločky kyseliny borité
Lidokain
Malé množství bílého ve vodě rozpustného pojiva na tablety
Je tu ještě několik dalších složek, ale už si nevzpomínám, je to nějaký čas.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokain v prášku

Děkuji za radu ohledně vloček, určitě si nějaké objednám pro příště
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Proč si řežete kokain lidokainem? nezajímá vás zdraví vašich kupujících? řezat jinou věcí, jako je NAC nebo idk smtg, která nezvýší vedlejší účinky...
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Zatím mohu říci, že máte jiný druh zákazníků, alespoň v Evropě, pokud jde o kokain a jeho řezy. Jsou lidé, kteří vědí, co je to dobrý matroš, a jsou rádi, že dostanou věc, která prostě znecitlivuje přesně tak, jak má, jiní si myslí, že je to dobrý kokain, jen když jim znecitliví celý obličej. Dneska už není řezání o tom, že maximalizuješ zisk tím, že podvedeš zákazníky, dneska je řezání spíš o tom, že dáváš zákazníkům to, co chtějí, protože vědí prd o tom, co konzumují. Opravdu se mi stalo, že mi někteří kluci řekli, že můj kokain není dobrý, protože se den po jeho užití necítí špatně. To mi řeklo všechno. Zkurvená hra, kterou musíte hrát, a lidokain je jen další nástroj k použití. Smutné, ale pravdivé. Nicméně 30 % z toho zní až moc, ale ano, jako obchodník budete muset uspokojit přání a potřeby svých zákazníků, někteří z nich mají přání, která ne každý chápe, ale to neznamená, že je někdo nesplní.

Edit: Podle mých zkušeností s jinými drogami se to však týká téměř výhradně uživatelů kokainu. Speed by byl taky další výjimka, ale tam je to uvědomělejší a lidi dokonce aktivně vyžadují speed s kofeinem, zatímco kokainisté pořád říkají i tomu nejvíc zkaženému koksu super matroš.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Chápu... ale když vyrábíte čistý kokain, proč z něj neuděláte laboratorní test? Abyste potenciálním kupujícím dokázali, že tento kokain je čistý? Nebo poslat vzorky? Nevím, myslím, že existuje jiný způsob, jak získat více kupujících.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Když jsem dal jednomu zkusit svůj čistý amfetamin, řekl, že je to špatné. chyběl mu pocit, že nervozita nebo jak jsem mu vysvětlil, řekl jsem, ať přinese nějaký, který se vám líbí, že zkusím. že hovno.
byl 50/50 cafeine a speed (atleast 50 % snížená hmotnost aceton myje.) Takže člověk nikdy nemůžeš udělat to dobré s kokainem. kuřáci říkají, že předchozí je lepší ne blesk je na pomalé čichači říkají, že jeho chuť sladká, ale oni se na mě díval, jako by kurva High.. takže to není dobré ? to funguje velmi dobře, ale jeho řez ...
Ale já nikdy nedělám řezání co je sladká chuť nebo by mohla být.
Kuřáci ho mají nejraději. šňupáči si stěžují na chuť.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Máte zvídavou otázku. Když nakupujete ve velkém, necháváte vzorky testovat, abyste zjistili čistotu a zda jsou již přítomny řezné látky, jako je ten odčervovač pro dobytek? Jen mě to zajímá vzhledem k tomu, že vidím tolik chemických látek v pouličních vzorcích.......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Samozřejmě ne čas, kdy si koupíte velký, budete mít nějaké vazby a možná i důvěru."?
a začnete nakupovat malé. to je moje zkušenost a i při nákupu stejného zdroje se další blok/cihla může lišit. naštěstí znám několik lidí, kteří prodávají kg/nebo polovinu a jeden je ochoten mi jich nechat 100 a to je to nejlepší, co mohu dostat s nevelkými rozdíly v šaržích. Jiný zdroj, od kterého nakupuji, kupuje kilogramy a prodává po 100 až 10 gramech. také dobrá kvalita, ale větší rozdíly v chuti a síle (v případě kouření), ale nevím, jestli cihly, které přicházejí, jsou již řezané.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ale jestli je to realy shit, chci jiný produkt, nebo si prostě vezměte své ztráty a už nikdy neprodávejte.
Z najít slušný releyable zdroj a ukrást co nejvíce zákazníků můžete.... není nejlepší rada, ale je dobré to udělat.
 
Top