Question Používá ještě někdo k nákupu léků online různé aplikace/nástroje?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ptejte se na přítele ofc! :)

Už jsem z toho nějakou dobu venku... dřív jsem na trzích kupoval malé množství pervitinu, koksu, heroinu, metadonu, zenu a dalších syntetických opisů, ale nekecej, co se to sakra stalo? skoro žádný pořádný trh ještě nestojí a taky je to jen XMR, což je docela otravné. je to hodně mimo a nedokážu si představit, že by normální lidi opravdu hodně používali TOR nebo trhy na drogy ještě... od té doby, co jsou všechny podvody, je pro normální lidi těžké vyřešit XMR atd.

Opravdu se přesunuli na teleegram?
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vím, že v mém regionu zatím funguje pouze telegram a wa, lol
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Pouze telegram? v jaké zemi žijete?
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Slyšel jsem, že wickr je v současné době místem č. 1, ale pokud se nechcete nechat podvést, tohle je asi jediné místo.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Pokud vím, wickr je pouze messenger, který také spadá pod jurisdikci USA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Ano, je to v podstatě stejné jako telegram. Snadno se necháte oškubat. Snadno si jen založíte několik účtů a dáte si spoustu falešných referencí. Dělal jsem průzkum trhu a informací je málo, ale pokud jste zkombinovali typy služeb, sociální média a služby soukromých zpráv jsou 2 nejvýnosnější drogové trhy v USA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Myslím, že společnost Wickr by nyní mohla být dokonce vlastněna společností Amazon. Pochybuji, že je to bezpečné
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Zdá se, že je toho hodně, co vím. Pokud však dokážete věnovat několik hodin výzkumu, budete to zvládat. (Nevíte někdo, jestli máme na bb darknetovou bibli? Pokud ano, mohli byste na ni dát odkaz?) Rád pomůžu i já. Máte problémy se získáním xmr? Najít svou oblíbenou drogu? Dejte mi vědět, člověče.

Taky vím, že telegram má prodejce, ale to místo může být tak podvodné bez jakéhokoli skutečného způsobu, jak prověřit prodejce.
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Mám problém s odevzdáním peněz do XMR! Všude, kam se podívám, to trvá celých sedm dní kvůli "zadržení", také jsem trochu zmatený z toho, jak nakoupit bitcoiny a pak je odevzdat do XMR. Snažím se být co nejbezpečnější, nějaké návrhy, kde koupit bitcoin a pak ho převést na XMR? Snad s lepší čekací dobou?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Dobře, můžu vám říct, co dělám. Koupím si coin s nízkými transakčními poplatky na jakékoliv burze (poslední dobou používám litecoin), pokud máte účet na coinbase nebo kdekoliv jinde, tam by nemělo dojít k zadržení (z mé zkušenosti), pak ho pošlu do peněženky s koláčem a tam ho vyměním za xmr. Nebo použijte Haveno (i havent použil to, ale slyšel jsem dobré věci. Udělejte si due diligence) Pomůže to?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jakmile se budete chvíli rozhlížet, zachytíte červené vlajky, které jsou pro 95 % tamních podvodníků mrtvým signálem. Jednoduché věci, jako že vám prodejce napíše zprávu jako první, se nedotýkejte. Každý, kdo se vás snaží popohnat tím, že si vymyslí nějaký důvod, proč musíte zaplatit TEĎ, to je podvod. Sakra, pokud jsou ochotni provést samotnou transakci přes telegram, je to téměř zaručený podvod. Je to způsob, jak najít prodejce a vidět recenze a získat aktualizace, ale přenesete obchod na jinou platformu, jako je relace. Nesnažím se k tomu nikoho tlačit, jen jsem si myslel, že se o to podělím, protože mi to hodně pomohlo, hlavně u drog, které se hůř shánějí.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Existují skupiny, které najdou legální dodavatele? To je to nejtěžší, s čím jsem se setkal
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Byl jsem dmarketem všech výstupních podvodů. Vzal jsem si pauzu na chvíli jsem se vrátil a zdá se, že všichni jsou vypnutí. Měl jsem štěstí jednou s clearnet pastebin zbytek času jsem byl ošizen. Hledám prodejce více doufám že prodejce z USA. FXE primárně je moje zaměření, ale já fušovat s docela dost dalších látek. Jakákoli pomoc by byla oceněna, nováček na BB.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Našli jste zde nějaký pridukt, který by se vám líbil? Vaše již na fóru, mohli byste využít tento trh.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Ani já jsem si zatím nic nekoupil, musel jsem čekat neúměrně dlouho na "odblokování" finančních prostředků, abych mohl s.. Z toho, co jsem zatím viděl, a z mého dalšího průzkumu se domnívám, že toto je absolutně nejlepší místo, kde se můžete alespoň seznámit se skutečnými lidmi, nejlepší, myslím, že jste ho našli!
Myslím si však, že tržiště Torzon je legální a velmi vysoká bezpečnost, plánuje si tam také něco koupit, takže alespoň jedna další pololegální možnost.

A před mým domem ještě žádné vozy s rýží nezastavily, takže si myslím, že bezpečnost je tu taky docela dobrá. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nefunguje to? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
To funguje! :D :D

Jen to trvá déle, než bych chtěl. Až budu mít doma skutečný výrobek, pochybuji, že na to budu tolik nadávat. Když si zpětně čtu své příspěvky, je to většinou to, na co si stěžuji lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Revolut(ion) Bank funguje dobře a zabírá 1,5 %. Stránka Trijo se zdá být ještě levnější.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Revolut(ion) Bank vypadá velmi zajímavě, děkuji, pane, zaregistroval jsem se, jen musím počkat, až bude k dispozici v USA, snad brzy!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegram je dobrý
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Mám ho stažený, jen ho musím nastavit na skrytý. Zatím jsem jen pro zprovoznění použil své "vládní jméno" lol
 
  • Like
Reactions: vis
Top