Je delta 8-THC ve Švýcarsku legální?

chost

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den všem,
Mé znalosti chemie a práva jsou bohužel příliš omezené na to, abych mohl posoudit, zda je delta 8-THC ve Švýcarsku legální.
Našel jsem zde následující informace (přeložené do češtiny):

Syntetické kanabinoidy
Jakákoli látka (jiná než regulované látky seznamů a, b, d a f), jejíž struktura je odvozena od indolu,
bez ohledu na nahrazení dalšího atomu uhlíku indolové struktury atomem dusíku, a to substitucí:

image4.png

- na atomu dusíku (pozice 1) alkylovou, alkenylovou, arylovou nebo heterocyklickou strukturou s nejméně 3 atomy uhlíku;

a navíc

- v poloze 3 indolu karbonylovou, esterovou nebo amidovou strukturou karboxylové kyseliny, která je navíc dále substituována v libovolném typu a rozsahu a může být s indolovou strukturou sloučena.
Tyto struktury mohou být substituovány libovolným způsobem a v libovolném rozsahu v polohách 2, 4, 5, 6 a 7 indolové struktury.

Syntetické kanabinoidy 2

Jakákoli látka (s výjimkou regulovaných látek zařazených do seznamů a, b, d a f), jejíž struktura je odvozena od
6H-benzo(c)chromen-1-olu (6H-dibenzo(b,d)pyran-1-olu), nezávisle na stupni hydrogenace nefenolického benzo-kruhu, substitucí:
image7.png

- v polohách 3, 6 a 9 jakoukoli alkylovou skupinou.

Je delta 8-THC syntetickým kanabinoidem podle jednoho ze dvou hlavních kritérií?
Mohl by mi někdo pomoci, prosím? Díky
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Jsem si téměř jist, že delta 8 není syntetická . Mýlím se?
 

chost

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Přirozeně se vyskytuje v plevelu, ale pouze v množství 0,1 %.
Vše, co si můžete koupit, je vyrobeno z CBD, viz zde: https: //bbgate.com/threads/cbd-delta-8-sop.7306/.
Rád bych věděl, zda z chemického hlediska spadá pod jednu ze dvou výše uvedených definic
 
Top