Objasnění právního statusu P2NP

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Předpokládal jsem, že P2NP je jednou z chemických látek ze seznamu I DEA, (ASS U ME), ale právě jsem se dočetl, že tomu tak není.

Napadlo mě, že se pro jistotu zeptám tady.

Nějaké rady ohledně jeho koupě, jako že to na mě upozorní?

Díky!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
V Polsku je právní
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Na tomto fóru je bývalý uživatel, který provozuje a podniká ve výrobě p2np na prodej. Skutečně legitimní společnost s ručením omezeným. Policie u něj dvakrát provedla razii, když se ho snažila nachytat, že nemá licenci EPP (není vyžadována), což není jen nepochopení zákona, ale také chabá záminka pro razii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Děkuji za informace 41Dxflatine, (rychle se z tebe stává můj Obi-Wan), ale myslím, že to přímo nahrává mým obavám ohledně těchto "šedých zón" chemických látek. Chci jen získat své prekurzory, aniž by si toho někdo všiml nebo se o to staral. Musíte mě omluvit, jsem inženýr, takže je mou přirozeností snažit se předvídat každý problém a mít připravená řešení. Bohužel, když jsem si ve škole musel vybrat mezi fyzikou a chemií za 100 lvl, zdálo se, že mi fyzika poslouží lépe. :(

Asi bych měl poznamenat, že jsem v USA.

Myslím, že se opravdu snažím vypíchnout, že kdybych si objednal 500g poštou, zvedlo by to obočí?
Nevím, v jakém obchodě se tyto chemikálie prodávají, ale já bych preferoval metodu, kdybych vešel do místního obchodu a koupil si je za hotové, aniž bych musel ukazovat občanský průkaz.

Díky za pomoc, kluci, a Heisenbergu, máš asi pravdu... Měl bych si prostě objednat u dodavatelů na webu.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kladete tuto otázku kvůli místu, které nedávno začalo prodávat produkt, na který jste se ptali? Nemluvě o tom, že za skvělou cenu vzhledem k zemi, ve které se nachází?

Oslovil jsem toto místo a položil stejnou otázku. Majitel odpověděl a řekl, že v USA není kontrolován, takže ho mohou prodávat. Přísahal jsem, že je nebo musí být blízko vrcholu seznamů S1. Ale když jsem hledal všude možně včetně stránek DEA, nic konkrétního jsem nenašel. Na seznamu sledovaných a kontrolovaných látek DEA není uveden P-Nitropropen, ale stovky jiných chemických látek. Často to ze zvědavosti kontroluji a tento výrobek je stále v prodeji.

Pokud se ptáte proto, pak odpovím na vaši otázku. Ne, okamžitou pozornost na sebe neupozorníte. Ale kdo ví, jak pečlivě vedou záznamy.
Klidně si napište PM, jestli mluvíme o tom samém.

Na zdraví,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Přiměl jsem policii, aby mi vrátila kamion plný chemikálií, a před deseti lety mi ho alespoň nemohla legálně zadržet, přestože jsem měl přehled o tom, co je to za prekurzor.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
V EU je P2NP legální, ale jeho cena je vysoká
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Není tomu tak, pouze v některých zemích.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Je to pravda. Je dost drahá, pokud si ji koupíte hotovou. Podle mých zkušeností je výroba vlastními silami nakonec mnohem levnější.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Co je pravdivé?

Pokud jde o to, že P2nP je legální i v EU, není to pravda, vytvořil jsem samostatný příspěvek, ve kterém vysvětluji, ve kterých zemích a proč to není legální.

Pouze několik zemí v Evropě legalizuje P2nP.

Příspěvek se týkal jeho legálnosti, ne jeho výrobních nákladů.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Není příliš drahá, v Evropě ji lze snadno pořídit za 150-200 a ještě lépe s dobrými kontakty.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Na Amazonu
P2NP na Amazonu z pohledu z USA

Něco, co mě zajímalo, ale nezkoumal jsem to, mnoho z těchto činidel je v některých zemích legálních a v jiných nelegálních. Zdá se tedy schůdné zaregistrovat se u služby přeposílání pošty, abyste měli adresu v zemi, kde je položka legální. Poté s využitím serveru VPN v této zemi zakoupit na webových stránkách prodejce pro doručení na adresu služby pro přeposílání pošty. Služba vám ji pak zašle.

Okamžitě vyskočí několik problémů, jako je to, jak to prodávající zabalí, (Nebudu pracovat, pokud na něm mají nálepku "Nebezpečné chemikálie"), a jak získat vyplněné celní formuláře, (Ale myslím, že byste jim mohli jen poslat vyplněné formuláře e-mailem).

Po tom všem, jak uvádí @HEISENBERG, nejjednodušší je koupit to od dodavatele na fóru.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
I to je pro vás důležité. p2np
Obvykle měníme obaly našich výrobků a maskujeme je jako jiné necitlivé výrobky.
Abychom se vypořádali s celními orgány, nahradíme také jinými výrobky celní prohlášení.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Budu svědkem vašich slov, protože jste mi zdarma poskytli vzorek 300 gramů BMK Glycidic a doprava byla rychlá a bezpečná.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Seznam prekurzorů v Evropě upravuje Mezinárodní úřad pro kontrolu narkotik.
Fenylnitropropen (P2NP) na jejich seznamech není, ale v jejich zprávách je tato látka zdůrazněna jako prekurzor amfetaminu.

Je zde další problém, p2np nemá žádné legální účely použití, takže je obtížné jej odůvodnit.

Přímý nákup této látky není zákonem zakázán, ale snadno se můžete dostat do zorného pole orgánů činných v trestním řízení.

V Evropě jsou ceny poměrně nízké v rozmezí 200-300 eur za 1 kg, podle mého názoru je to velmi levné.

V zemích, kde je p2np zakázán, nebo v případech, kdy se nechcete při nákupu této látky spálit nebo snížit náklady, si můžete syntetizovat sami.
Výroba této látky je velmi jednoduchá, syntéza se snadno škáluje, nezabere mnoho času a nevyžaduje drahé a složité vybavení.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Je však obtížné získat nitroethan k jeho syntéze
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroethan lze zakoupit z více zdrojů zde na stránkách Breaking Bad, včetně Constantylious777 nebo Brumer :)
 
Top