Пристрастяване към ноиди

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички. преди малко започнах да пуша 5cl noids (малко кристалче в главата на цигарата). бях тежък пушач на трева, но тревата вече не се удря, откакто noids пое. опитах се да спра, но желанието е голямо.
Ако някой има някакви съвети, ще се радвам да ги прочета и да ги приложа, ако е възможно.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
204
Reaction score
208
Points
43
Ще бъда субективен и честен. Синтетичните канабиноиди са голям проблем. Трябва да проявите сила и воля, за да прекъснете нарастващата връзка между вас и този вид психоактивни вещества. Те вече са заменили канабиса за вас и предизвикват ситуация, в която не можете (по собствените ви думи) да се откажете от тях. Но има и добра новина - вие сте написали това съобщение, вие търсите изход. И той е реален. Трябва да ги изхвърлите, да изхвърлите всички запаси, да изтриете всички контакти, да прекъснете всички връзки с хора. места и ситуации, които могат да провокират употребата. След това преминете през абстиненцията. И след това да се възстановите. Няма да е лесно, много по-трудно е от това да напишеш пост във форума. Но алтернативата е по-сериозна и плашеща. Допълнителни материали можете да намерите на различни уебсайтове, посветени на веществата, например тук: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Потвърждавам, че син ноидите, които съм пробвал, като CladB и 4fAdb, предизвикват истинска абстиненция... и нарушават и храносмилателната ви система и системата за отделяне да, това е така, ако знаете, че знаете
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Един подход, който може да помогне, е постепенното намаляване на количеството ноиди, като същевременно се въвеждат отново по-здравословни алтернативи за справяне с апетита. Бихте могли да започнете, като намалите количеството, което използвате всеки ден, дори и да е само малко намаление. Съчетайте това с дейности, които поддържат ума и тялото ви ангажирани, като упражнения, хобита или прекарване на време с подкрепящи ви приятели и семейство. Замяната на навика с нещо положително може да улесни прехода.
 

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, благодаря за темата Нямам съвет за вас, само въпрос. Колко от тези неща сте консумирали за една седмица, за да сте развили такава зависимост?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Знам, че е късно, много съжалявам, че едва сега виждам това и се надявам, че все пак може да ви бъде полезно.

Мери трябва да е Базова линия винаги, както чувствам. Ако Тя не удря същата, трябва да направите 2 неща в този ред: 1: сменете ROA, вземете си някакви ядивни таблетки, преминете от цвете към концентрат или обратно и т.н. 2: Докато експериментирате с това, сега е време много сериозно да обмислите прекъсване на THC с "Cold Turkey".

При една унция на всеки две седмици (и това съм аз, който съм икономичен lol) бих се считал за тежък потребител. Трябва да правя пауза поне веднъж годишно, открих, че ако не го направя, просто харча прекалено много, докато се съвзема и най-накрая направя паузата.

Експериментирах и с продължителността на почивките; 3 дни изобщо не бяха забележима промяна за мен. Една седмица и сега "започваме" да почесваме този сърбеж, но толерантността беше направо обратно там, където беше преди около седмица след това.

Никога не съм отишъл по-дълго от 2 седмици, главно защото вярвам, че за мен това е сладкото място и свята дяволия не мога да си представя повече от 2 седмици без Мери с мен lol...

В 2 седмици първият удар, който се връща от почивката, е много близък до тези години на колежа, всеки, който пуши редовно, който взема солидна почивка за 2 седмици, гарантирам, че първият Bong Rip обратно ще взриви шибаното ви лице.

Абсолютно си струва да се опита за всеки начинаещ умерено тежък потребител, който не го е правил поне веднъж. С тези нови щамове, които идват с 40-50% THC, не е чудно, че всички търсим това по-високо ниво, изглежда, че сте се занимавали с тези капани и очевидно е много по-трудно да се върнете обратно към Base Line.

Наистина е шибано трудно, ще го призная. Ето защо по-горе казвам, че първо превключвате на ROA, за да си дадете време за психическа подготовка за действителния Break. След това си дайте краен срок (до следващата неделя или преди началото на работната седмица и т.н.) Планирайте тези дни; можете ли да си вземете почивка от работа? Какво можете да направите, за да намалите рутинните си ежедневни стресове, които обикновено предизвикват апетита на първо място? Винаги са ми казвали, че упражненията също помагат много, но аз съм мързелив мързеливец, който смята, че тренировките само ще ме стресират повече, така че вместо това много боядисвам... Играя с LEGOS, правя много пъзели, също така се присъединявам към приложение за подкрепа на пристрастяването, за да проследявам напредъка си и да имам място, където да псувам и да се оплаквам колко много ми липсва "...Тя <3" в този конкретен момент.

Двуседмичната почивка сваля толерантността ми достатъчно, за да мога да намаля консумацията напълно наполовина и все още да получавам същите ефекти за по-дълъг период от време. Винаги спестявам шибан тон пари този месец И получавам нова страст към моята Мери! След около 5-6 месеца толерантността започва да се връща на предишното си ниво и затова предлагам да се употребява веднъж годишно.

Наистина е трудно, но си заслужава!!
 
Top