Question Искате да получите лабораторен тест #4 с чистота % (намаляване на вредите)?

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Искам да осигуря на потребителите безопасен, висококачествен и почти чист продукт този #4 chinna white беше направен прясно според моите спецификации искам да проверя качеството и да уверя бъдещите клиенти, че е без фент и е чист поне 85% до 98% накарах готвача да сготви партида само за мен и да се увери, че е без фент, така че отне 2 седмици да се направи и да кацне на вратата ми, така че имам нужда от лаборатория в САЩ, която може да предостави доклад за % и да потвърди, че е без фент...
 

RaymondReddington

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Основен начин за тестване е използването на тест лентички, за да се види какви са активните съединения, тест лентичките за фентъзи са доста прилични при откриването му, а тест лентичките, на които пише OPI (опиат), понякога помагат за разграничаването му, ако тест лентичката за фентъзи е отрицателна. Моля, бъдете предпазливи, тъй като над 95 % от всички опиати в днешно време са синтетични и е много вероятно продуктът, който имате, да е фент или изотонов аналог.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Има места, които правят тестове на този сайт, вие го изпращате и го наричате по начин, който го идентифицира като ваш. Струва 100 USD на едно място, но има няколко
 
Top