Question Как се правят кокаинови тухлички с преса?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Разполагам с хидравлична преса с матрица 5х7 и искам да тухля смес от кокаин/лидокаин 70/30.

Тествам как да използвам пресата със сода за хляб, като я правя мокра, пръскайки с ацетон, но когато я извадя от формата, тя се разпада особено лесно по ъглите и ръбовете и е много мръсна. Разбира се, содата за хляб е различна от кока-колата, но искам да го направя по правилния начин от първия път, за да не загубя никакъв продукт. Всякакви съвети или стъпки са ми благодарни.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Направих известно проучване и ми възникнаха някои въпроси:

По-добре ли е да се използва ацетон или вода за навлажняване на продукта преди компресиране?

Какъв е добрият метод за сушене след компресиране? Лампи с нажежаема жичка или трябва да използвам вентилатор (или и двете?).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
По-добре е да използвате вакуумна камера за изсушаването му.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, господине, съжалявам за невежеството си. Когато притискам мократа тухла, трябва да го направя директно върху формата или трябва да сложа някаква пластмаса или хартия за печене между тях? А когато я поставям вътре във вакуумната камера, тя трябва да е във формата или в някаква тава? И колко трябва да намаля налягането? Използвам етер вместо ацетон. Благодаря!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Не, без нищо
само стъклена/керамична чиния
Колкото по-ниско е налягането, толкова по-бързо е изсушаването. Прочетете за това в рубриката Често задавани въпроси за лабораториите.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, господине, прочетох темите за вакуумните и лабораторните faq, но съм много noob и това ме побърква...
Знам, че е много да питам, но имам вакуумна камера Bacoeng от неръждаема стомана с капак от закалено стъкло и съответната й 2-степенна вакуумна помпа.
Вместо ацетон използвам диетил етер.
Тази машина ще бъде ли добра за това?
Какви стъпки трябва да следвам точно?
Трябва ли да вземам някакви специални предпазни мерки?
Отново простете невежеството ми и ви благодаря много, много!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Да, това е нормално. Виждали ли сте урок за вакуумни изсушители с видео? Също така можете да потърсите в Google "как да използваме вакуумната камера на Бакоенг". :)
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, благодаря, господине, вече се научих как да го използвам. Имам само едно съмнение, как мога да получа видимостта на рибната черупка ? Използвам 30% борна киселина и 50 колумбийски кокс, но не получавам този вид. Дали защото трябва да добавя повече люспи борна киселина или защото правя процеса погрешно?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Здравейте, категорично не ви препоръчвам да режете кокаина си. В съответствие с политиката на форума на ВВ не давам съвети относно рязането на продукта.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Искате да блесне или не? И Лидокаин 30% е твърде много, че ще бъде тотално гаден продукт.
Също така дали това е Lidocain HCL или просто Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
можете да добавите 5% свързващо вещество за фармацевтични таблетки, за да го получите по-твърдо, ако искате, че също така трябва да е възможно най-фин прах, преди да го преровите.

Основи на магическото рязане:
Люспи от борна киселина
Лидокаин
Малко количество бяло водоразтворимо свързващо вещество за таблетки
Има още няколко съставки, но не мога да си спомня, че е минало известно време
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Лидокаин на прах

Благодаря за съвета за люспите, определено ще поръчам някои за следващия път
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Защо режете кокаина си с лидокаин? не ви пука за здравето на купувачите ви? режете с друго нещо като NAC или idk smtg, което няма да увеличи страничните ефекти ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Доколкото мога да кажа, е, че имате различен вид клиенти поне в европа, когато става въпрос за кокаин и неговите разфасовки. Има хора, които знаят какво е добър материал, те са щастливи да получат материал, който просто изтръпва пунктуално, както трябва, други смятат, че е добър кокаин, само ако цялото им лице е изтръпнало. Днес рязането не е свързано с максимизиране на печалбата чрез измама на клиентите, рязането в днешно време е по-скоро да дадеш на клиентите това, което искат, защото те знаят какво ли не за това, което консумират. Наистина ми се е случвало някои момчета да ми казват, че моят кокаин не е добър, защото не се чувстват зле на следващия ден след употребата му. Това ми каза всичко. Прецакана игра, която трябва да играеш, а лидокаинът е просто още един инструмент, който да използваш. Тъжно, но вярно. Все пак 30% от него звучи прекалено много, но да, като бизнесмен ще трябва да задоволяваш желанията и нуждите на клиентите си, някои от тях имат желания, които не всички разбират, но това не означава, че някой няма да ги изпълни.

Редактиране: Според опита ми с други наркотици обаче това се отнася почти изключително за употребяващите кокаин. Спийдът също би бил друго изключение, но той е по-осъзнат и хората дори активно изискват кофеинов спийд, докато кокаините все още наричат дори най-замърсения кокаин супер материал.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Разбирам... но ако правите чист кокаин, защо да не направите лабораторен тест от него? За да докажете на потенциалните купувачи, че този кокаин е чист? Или да изпратите проби? Не знам, мисля, че има и друг начин да има повече купувачи
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Когато дадох на един да опита от моя чист амфетамин, той каза, че е лошо. липсваше му усещане, че нервност или как ми обясни, казах да донесете малко, че искате да опитам. тази гадост.
беше 50/50 кафеин и спийд (поне 50 % намален в теглото ацетон промива.) Така че човек Никога не можеш да го направиш добре с кокаин. пушачите казват, че предишният е по-добър не светкавицата е твърде бавна смъркачите казват, че вкусът му е сладък, но ме гледаха като шибани хай... така че не е добър ? работи много добре, но му сече ...
Но аз никога не съм рязал, какъв е сладкият вкус или може да бъде.
пушачите го харесват най-много. смъркачите се оплакват от вкуса.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Имате любопитен въпрос. Когато купувате в насипно състояние, тествате ли пробите, за да видите чистотата им и дали вече има режещи агенти като този за обезпаразитяване на добитъка? Просто ми е любопитно, тъй като виждам толкова много химикали в уличните пробиһттр://......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
оформяне на не времето, в което купувате големи, ще имате някои връзки и може би известно доверие."?
и започвате да купувате малки. това е моят опит и дори когато купувате от един и същ източник, следващият блок/брикет може да е различен. за щастие познавам няколко, които продават кг/или половината, а един е готов да ми позволи да взема 100 и това е най-доброто, което мога да получа с не много разлики в партидите. Другият източник, от когото купувам, купува килограми и продава по 100 до 10 грама. също е с добро качество, но има повече разлики във вкуса и силата (в случай на пушене), но не знам дали идващите тухли вече са нарязани.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Но ако its realy shit искам друг продукт или просто си поемате загубите и никога повече не продавате.
На намерете приличен релевантен източник и откраднете колкото се може повече клиентиһттр://.... не е най-добрият съвет, но е добре да се направи.
 
Top