Колко време ще ми бъде предоставено?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Да речем, че ще организирам онлайн магазин за трева, ще се занимавам сам с наркотиците, но също така ще позволя на продавачите да използват сайта ми и ще продавам на международно ниво, колко време ще получа и какво ще бъде времето, ако сте непълнолетен? всичко това е хипотетично ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Зависи от страната ви. все пак ще имате много проблеми почти навсякъде по света. в моята страна разрешаваме на непълнолетните да извършват почти всичко, ако са под 16 години, с няколко изключения. Навремето ме измъкнаха от обвинения за внос на наркотици. Ако сте непълнолетен обаче, не бих ви препоръчал да се занимавате с този бизнес, докато не станете възрастен и не придобиете по-голяма представа. Една малка грешка може да ви донесе много неприятности
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Достатъчно справедливо, мисля, че ще работя от страна на сигурността до 17 години и може би ще науча някои други глупости по пътя, за да съм сигурен, че няма да ме нападне
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Едно от първите правила би било да не разкривате възрастта си, както току-що направихте
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Да! Върви, мърморко! Стреля към звездите!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Не бързайте да се занимавате с това.

Като гледам ДПР, които получиха 2 пъти доживот + 40 години без право на замяна, спрямо други, които получиха 6 години, е трудно да се каже колко време можеш да получиш накрая, тбх.

Зависи от делото, държавата, адвокатите, прокурорите и много други неща.

Може би започнете с някаква цел, определена сума от $$$, която трябва да спечелите, и помислете за начини да я постигнете. Оперирането на ДНМ може да е един от многото варианти за вас, особено когато сте толкова млад
 
Top