Фентанил срещу морфин

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Интересувам се дали фентанилът usp може да ме накара да се почувствам добре това е таблетка от 200mcg ще направи ли нещо или ми трябва по-голямо количество и трябва ли да го използвам орално или просто да го разтопя и да го инжектирам?


От друга страна, имам 10mg морфин на таблетка, моля, кажете ми дали да го приемам чрез спринцовка или орално?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Каквото и да правите с фентанил - не го правете сами, по-добре изобщо не правете нищо с него. Когато става въпрос за фентанил, рискът от предозиране е много висок. Така че не бих спекулирал относно достатъчността на дозата за постигане на желания ефект.
Средната доза е 25-50 mcg. 200mcg може да е много. Това зависи от теглото на човека. LD50 е 3 mcg/kg.
Също така не забравяйте да имате под ръка налоксон.

Таблетките морфин трябва да се приемат през устата. Имайте наблизо налоксон.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
204
Reaction score
208
Points
43
Зависи от опита ви с опиоидите в много отношения. Аз съм на мнение, че хапчетата са създадени, за да се приемат през устата. Включително и сублингвално.

За фентанил средната доза варира от 25-50 мкг. След това има силни дози. Това се отнася и за употребата на сублингвално. Като цяло фентанилът е много активно вещество, не препоръчвам да приемате 200 mcg наведнъж.

Що се отнася до морфина, средната му доза е около 15 mg перорално. Не е необходимо да се притеснявате от спринцовка.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Какво ще стане, ако смачкам таблетка морфин от 10 mg и я смъркам. ще бъде ли това проблем?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Опитайте ODSMT. чух много добри неща и дозите са в mgs, а не mcgs, така че е много по-безопасно. останете в безопасност човек.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Не би трябвало да има никакви проблеми. Но хапчетата морфин винаги имат обвивка, желателно е да я отстраните
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Първият ми опит с фентанил, поръчах 100mcg/2ml фентанил от онлайн аптека в нашата страна не се изисква рецепта, за да се поръчат онлайн лекарства, без значение какви са лекарствата. така че избутах целия 100mcg през линията за интравенозно вливане много бавно, не ме накара да се надигна, какво разочарование!!! просто се почувствах замаян. никога повече не съм опитвал. от моя гледна точка 200mcg не е проблем, стига да избутате спринцовката много бавно

Имам обаче опашка
хероинът и фентанилът предизвикват еднакво опиянение? и как се усеща това опиянение?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Хероинът предизвиква много много по-голяма еуфория, отколкото фента. Фентът е добър само когато сте болни, а трябва да не сте болни и така хората умират. Не препоръчвам изобщо да използвате фентанил, освен ако не си слагате само лепенка. Ако имате намерение да използвате интравенозни фармацевтични опиати и не ви е необходим скрипт, просто си поръчайте морфин или окси.

Така или иначе, чистият хубав № 4 винаги ще бъде кралят на опиатите.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
MS Contin 30 mg е лекарството, с което започнах дългото си опиатно пътешествие преди много месеци. Би трябвало да можете да смъркате толкова без проблем като напълно начинаещ - определено ще се почувствате добре, леко видимо, но не и силно опиянени - морфинът просто не нанася такъв удар, независимо колко приемате. Не казвам, че не можете да се предозирате с морфин, но наистина трябва да се опитвате. Фентанилът, от друга страна, изхвърля хората като мухи, както начинаещите, така и експертите. Не бих започнал да използвам фентанил изобщо, особено интравенозно, освен ако не е крайна мярка и не знаете добре в какво се забърквате, наистина е твърде лесно да се прецакате, или вие, или вашият доставчик (напускане на гореща точка, например) и ако сте сами и сте преминали тази точка, от която няма връщане, това е всичко. Започнете с по-малко, винаги можете да вземете повече. Ако имате достъп до морфин, бих се придържал само към него. Иска ми се да имах малко :B ...
 
Top