Изясняване на правния статут на P2NP

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Бях предположил, че P2NP е един от химикалите от Списък I на DEA, (ASS U ME), но току-що прочетох, че не е така.

Просто реших да попитам тук, за да се уверя.

Някакви съвети за закупуването му, в смисъл дали ще привлече внимание към мен?

Благодаря!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
В Полша юридически е
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Има бивш потребител на този форум, който управлява и бизнес за производство на p2np за продажба. Истинско легитимно дружество с ограничена отговорност. Полицията го е нападала два пъти, опитвайки се да го хване, че няма лиценз за ЕРП (не се изисква), което е не само неразбиране на закона, но и слаб повод за нахлуване.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Благодаря за информацията 41Dxflatine, (бързо се превръщаш в моя Оби-Уан), но предполагам, че това директно играе роля в моето безпокойство относно тези химикали от "сивата зона". Искам просто да получа прекурсорите си, без никой да забележи или да се загрижи. Ще трябва да ме извините, аз съм инженер, така че в природата ми е да се опитвам да предвидя всеки проблем и да имам готови решения. За съжаление още в училище, когато трябваше да избирам между 100 лв. физика или 100 лв. химия, изглеждаше, че физиката ще ми послужи по-добре. :(

Вероятно трябва да отбележа, че се намирам в САЩ.

Мисля, че това, което наистина се опитвам да изтъкна, е, че ако поръчам 500 г по пощата, това ще повдигне ли вежди?
Не знам в какъв магазин се продават тези химикали, но предпочитаният от мен метод би бил да вляза в местен магазин и да го купя в брой, без да се налага да показвам лична карта.

Благодаря за помощта ви, момчета, и Хайзенберг, вероятно сте прави... Трябва просто да поръчам от доставчиците на сайта.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Задавате този въпрос заради мястото, което наскоро е започнало да продава продукта, за който сте отправили запитване? Да не говорим, че на страхотна цена, като се има предвид държавата, в която се намират?

Аз се свързах с това място и зададох същия въпрос. Собственикът отговори и каза, че не се контролира в САЩ, така че могат да го продават. Кълна се, че е или трябва да е близо до върха на списъците S1. Но търсейки навсякъде, включително на уебсайта на DEA, не можах да намеря нищо конкретно. В списъка на DEA с наблюдавани и контролирани вещества не се споменава Р-нитропропен, а стотици други химикали. Често проверявам от любопитство и този продукт все още е в продажба.

Ако това е причината за вашето запитване, тогава ще отговоря на въпроса ви. Не, няма да привлечете незабавно внимание. Но кой знае колко старателни са те по отношение на воденето на регистрите.
Не се колебайте да изпратите PM, за да видите дали говорим за едно и също нещо.

Наздраве,
Марв
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Накарах полицията да ми върне камиона, пълен с химикали, а преди десетина години поне не можеха да го задържат законно, въпреки че бях прозрачен какъв е прекурсорът.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
В ЕС P2NP е законно, но е скъпо
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Не е така, само в някои държави.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Това е вярно. Доста е скъп, ако го купите наготово. Според моя опит производството му от самите вас в крайна сметка излиза много по-евтино.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Какво е вярно?

Що се отнася до това, че P2nP е законно i ЕС, това не е вярно, направил съм отделна публикация, в която обяснявам в кои държави и защо не е законно.

Само няколко държави в Европа легализират P2nP.

Постът беше по отношение на неговата законност, а не на производствените му разходи.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Вярно е, че P2NP е скъп. Не съм казал нищо по отношение на законността.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Не е твърде скъпо, може да се закупи лесно за 150-200 в европа, а още по-добре при добри контакти
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
В Amazon
P2NP в Amazon, както се вижда от САЩ

Нещо, за което се чудех, но не съм проверявал, много от тези реактиви са законни в някои страни и незаконни в други. Така че изглежда осъществимо да се регистрирате за услуга за препращане на пощата, така че да имате адрес в страната, в която елементът е законен. След това, използвайки VPN сървър в тази държава, го купете от уебсайта на продавача за доставка до адреса на услугата за препращане на поща. След това услугата ви го изпраща.

Няколко проблема изскачат веднага, като например как е опакован от продавача, (Няма да работя, ако имат стикер "Опасни химикали" върху него) и как да се попълнят митническите формуляри, (Но мисля, че ще можете просто да им изпратите попълнени формуляри по имейл).

След всичко това, както посочва @HEISENBERG, най-лесният начин е да го купите от доставчик във форума
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Аз съм доставчик на p2np
Обикновено променяме опаковката на нашите продукти и ги маскираме като други нечувствителни продукти.
За да се справим с митниците, ние също ще заменим с други продукти, митническата декларация.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ще бъда свидетел на вашите думи, защото ми дадохте безплатна проба от 300 грама BMK Glycidic, а доставката беше бърза и сигурна
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Списъкът на прекурсорите в Европа се регулира от Международния съвет за контрол на наркотиците.
Фенилнитропропенът (P2NP) не е включен в техните списъци, но в докладите им това вещество е изтъкнато като прекурсор на амфетамина.

Съществува и друг проблем, p2np няма законни цели на употреба, така че е трудно да се обоснове.

Директното закупуване на това вещество не е забранено от закона, но лесно можете да попаднете в полезрението на правоприлагащите органи.

В Европа цените са доста ниски в диапазона 200-300 евро за 1 кг, по мое мнение това е много евтино.

В тези страни, където p2np е забранен, или в случаите, когато не искате да се опарите при покупката на това вещество или да намалите цената, можете да синтезирате сами.
Производството на това вещество е много просто, синтезът е лесно мащабируем, не отнема много време и не изисква скъпо и сложно оборудване.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Но е трудно да се получи нитроетан, за да го синтезираме
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Нитроетанът може да бъде закупен от множество източници тук, в Breaking Bad, включително Constantylious777 или Brumer :)
 
Top