• Welcome to the UK section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

London Някой може да достави екстракти , восък и колофон хашиш в Обединеното кралство ?

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Здравейте
Някой може ли да достави екстракти , восък и колофон хашиш в Обединеното кралство ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
74
Reaction score
55
Points
18
Deals
13
Как работи митницата в Обединеното кралство? Строги ли са там като на някои места или не са лоши? Получавам восък в насипно състояние, но все още не съм сигурен дали да продавам извън САЩ. Наистина не мога да си позволя риска да изгубя продукта и да не получа заплащане. Някой трябва да се закачи в митниците или като частна куриерска служба за пазарни сделки като тази, която би била страхотна, защото мога да получа лекарствата си по-евтино там и да се обадя на моите THC продукти за повече там. Това би могло да бъде победа за бизнеса
 

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Здравейте
Аз точно търся продукти с екстракт от цяла стопилка . Искам да си купя бурканче или оз 2-3 различни вкуса .знам няколко момчета, които получават доставка от лос ъглас САЩ в Лондон Великобритания. Ill бъде много щастлив, ако получа вашия безплатен образец,
Благодаря ви
 
Top